Аудит, розробка, впровадження бізнес-процесів

Удосконалюйте ваш бізнес за допомогою сучасних методів аналізу та моделювання

Рішення для якісних змін у бізнес-процесах

Замовити проєкт

Аналіз сфери бізнесу

Команда менеджерів аналізує клієнтську нішу замовника, визначає актуальні клієнтські потреби і визначає найбільш надійні варіанти рішень для покращення діяльності підприємства.

Проведення аудиту

Спеціалісти застосовують експрес-формат перевірки, який триває від 1 до 3 днів, після чого проводять більш глибокий аудиторський моніторинг з метою виявлення слабких сторін бізнесу.

Стратегічне планування

На основі розробленої концепції фахівці створять бізнес-модель, яка найкраще відповідатиме вимогам ринку, дозволить підвищити показники рентабельності підприємства.

Впровадження процесу

Фаза застосування показує, чи справді реалізація концепцій, створених на попередніх етапах стратегії та проєктування, була успішною. Завдяки акуратному, методичному підході, фахівці плавно перетворять побудовану модель на реальний продукт.

Підвищення ефективності

Спеціалісти проведуть консультації з питань підвищення якості застосованої концепції, дадуть якісні пораді, як на практиці здійснювати подальший процес розвитку і вдосконалення бізнесу.

Контрольна перевірка

Фахівці, згідно із запитом клієнта і зміною потреб бізнесу, проведуть повторний аудит який виявить ефективність впроваджених змін і надасть можливість контролювати бізнес-вектор.

Чому власники бізнесу звертаються в InProject HUB

Кожна деталь бізнес-процесу для команди InProject HUB має велике значення. Завдяки роботі досвідчених фахівців ваша організація може повністю розкрити свій потенціал, а всі бізнес-процеси будуть максимально ефективними та результативними. Дбайливий і уважний підхід професіоналів до вдосконалення діяльності підприємства сприяє отриманню необхідних вам переваг на ринку.

Команда InProject HUB знає, що зробити для того, аби управління процесами приносило реальну користь вашій організації. Почніть застосовувати удосконалення процесів на практиці у своєму бізнесі вже сьогодні

Дізнатись більше

Як здійснюється процес

Розробка стратегії
Вивчення даних і поточного стану бізнесу, збір інформації про відповідність діяльності підприємства, визначення проблемних місць, планування ефективної роботи і подальшого розвитку компанії.
Реалізація концепції
Узгодження реалізації плану із клієнтом, перебудова бізнесу, налаштування процесів і передача подальших інструкцій стосовно діяльності компанії замовнику.
Консультативна підтримка
Періодичний аналіз оновленого бізнесу, надання відповідей на актуальні запитання в процесі розвитку компанії, сприяння у безперебійній роботі підприємства в сучасних ринкових умовах.

Найчастіші запитання клієнтів

Ми відкриті до діалогу і раді дати відповіді на ваші питання

Отримати консультацію
Що таке аудит бізнес-процесів?
Аудит — це серія кроків, які необхідно виконати під час перевірки та аналізу діяльності компанії. Після того як документація для бізнес-процесу буде вивчена, аудиторські кроки направляються на підвищення ефективності роботи компанії та забезпечення швидкого досягнення цілей клієнта.
Наскільки потрібен аудит?
Потреба у проведенні бізнес-аудиту є очевидною в компаніях, що прагнуть розвиватися, оскільки вони збільшуються в обсязі, географії та складності. При труднощах у прямому контролі операцій з боку керівництва адміністративні, фінансові, бухгалтерські та операційні процеси варто регулювати спеціалізованим персоналом.
В чому полягають особливості розробки бізнес-процесу?
Створення високоякісного, цінного бізнес-процесу потребує планування, розробки та реалізації. Ці кроки виконуються в певному порядку для досягнення послідовних і бажаних результатів. Кожне завдання в бізнес-процесі потім розбивається на менші підпроцеси та документується.
Чому важливо грамотно впровадити бізнес-процес?
Імплементація бізнес-процесів відіграє вагому роль, тому що вона є покроковим посібником, який описує діяльність компанії найкращим із можливих способів, відіграє життєво важливу роль у ефективному та результативному функціонуванні бізнесу.

Скористайтесь допомогою професіоналів

Керуйтесь сучасними технологіями і обирайте оптимальний шлях для досягнення бізнес-цілей