Юридичний супровід

Захистіть правові інтереси свого бізнесу та усуньте усі ризики

Переваги юридичного супроводу

Замовити проєкт

Усі правові послуги за одним дзвінком

InProject HUB надає повний спектр юридичних послуг, включаючи вирішення внутрішніх завдань бізнесу, а також зовнішніх питань господарського й цивільного характеру, зокрема захист авторського права.

Відсутність у необхідності штатного юриста

Завдяки надійній правовій підтримці аутсорсингової команди юристів ваше підприємство може заощадити гроші на працевлаштуванні власних спеціалістів з юриспруденції.

Повний супровід бізнес-процесів

Спеціалісти у галузі конституційного та міжнародного права нададуть комплексну юридичну підтримку на всіх етапах становлення та розвитку бізнесу, проконсультують та допоможуть у підготовці документів.

Допомога досвідчених юристів

Спеціалісти InProject HUB у сфері юриспруденції мають багаторічний досвід ведення правових процесів, ознайомлені із чинним законодавством України та країн Європи, а також актуальними поправками та вимогами.

Сувора конфіденційність

В InProject HUB дотримуються принципів нерозголошення особистих даних клієнта, а також застосовують сучасні методи і технології захисту інформації у всіх аспектах діяльності компанії.

Зниження ризиків

Надійний юридичний супровід бізнес-діяльності дозволить вам контролювати стабільну роботу підприємства при будь-яких змінах у законодавстві чи внутрішньому кодексі компанії.

Принципи, яких ми дотримуємось

Юристи InProject HUB працюють на засадах професіоналізму та у прагненні перемагати в кожній справі. Спеціалісти у галузі юриспруденції забезпечують ефективність індивідуальних та комплексних рішень для завдань будь-якої складності.

Завдяки чіткій зосередженості на пріоритеті обраної стратегії ми допомагаємо клієнтам залишатися у виграші при вирішенні юридичних питань, а також бути впевненими у подальших кроках незалежно від будь-яких ситуацій.

Дізнатись більше

Як ми працюємо

Вияснення суті питання
На першій консультації аналізуємо вхідні дані клієнта, вивчаємо інформацію про наявний стан справ, визначаємо об’єм робіт.
Формування стратегії
Узгоджуємо з клієнтом деталі процесу, складаємо план дій та документуємо терміни й умови виконання поставленого завдання.
Вирішення завдання
Здійснюємо підготовку та формування документів, супроводжуємо клієнта у держустановах на усіх етапах вказаної у домовленості процедури.

Найчастіші запитання клієнтів

Ми відкриті до діалогу і раді дати відповіді на ваші питання

Отримати консультацію
Що таке юридичний супровід компанії?
Юридичний супровід діяльності підприємства — це комплексне абонентське обслуговування бізнесу з усіх правових питань, що виникають у процесі ведення підприємницької діяльності. Також послуга може включати в себе консультації з питань, що стосуються захисту особистих прав клієнта.
До кого звертатися, якщо потрібна юридична консультація?
Юридична порада стосується письмової чи усної консультації щодо правової справи, яка може вплинути на права та обов’язки особи. Фактична юридична консультація вимагає ретельного аналізу закону, оскільки він застосовується до конкретної ситуації чи особи. Тому при виникненні правових питань варто звертатися до професійного юриста.
Чому юридичний супровід важливий для бізнесу?
В процесі діяльності підприємства виникає безліч питань, які потребують участі професійного юриста. Отримуючи правовий супровід, власники бізнесу чи керівники можуть бути впевнені, що будь-які внутрішні вхідні/вихідні чи багатосторонні документи компанії мають юридичну силу.
Як юридично захистити свій бізнес?
Існує 5 основних способів захистити свої бізнес-ідеї та інновації: наявність патентів, реєстрація торгової марки, оформлення авторських прав, застосування норм господарського права, дотримання комерційної таємниці.

Скористайтесь юридичною підтримкою бізнесу

Отримайте впевненість у правовому полі за сприяння професійних юристів