Мобільна розробка

Отримайте мобільний додаток, що буде максимально ефективно вирішувати всі поставлені завдання 

Рішення для досягнення ваших цілей

Замовити проєкт

Аналіз бізнес-ідеї

Спеціалісти InProject HUB проведуть детальний аналіз вимог замовника та складуть перелік методів, що будуть застосовуватися під час розробки нового мобільного продукту.

Підбір технічних рішень

Приймаючи до уваги сучасні тенденції розвитку сфери мобільної розробки, наша команда підбере рішення, що зможуть максимально розкрити потенціал додатку.

Вибір платформи для реалізації

В залежності від поставлених вимог, розробка додатку може вестися для платформ iOS, Android. Також ми використовуємо гібридні та крос-платформні рішення.

Розробка мобільного додатку

Процес створення додатку ведеться із залученням власної команди — дизайнерів, frontend та backend розробників, тестувальників та інших спеціалістів.

Інтеграція з платформами дистрибуції

Для просування та популяризації кінцевого продукту ми інтегруємо його на платформи цифрової дистрибуції та займаємося просуванням додатку.

Технічний супровід та підтримка

Щоб гарантувати працездатність програмного забезпечення, спеціалісти компанії забезпечать його технічний супровід протягом необхідного періоду.

Досвід та практика, якими ми пишаємось

Компанія InProject HUB пропонує комплексні рішення, що включають в себе не лише створення концепції, розробку та подальшу технічну підтримку мобільного додатку, а й його оновлення та просування на ринку.

Скориставшись нашими послугами, ви можете бути впевнені, що ваш продукт отримає високу оцінку серед клієнтів та забезпечить активний розвиток бізнесу чи комерційної ідеї.

Дізнатись більше

Як це працює

Збір технічних вимог
Аналізуємо вхідні дані, вивчаємо сучасний стан ринку, пропонуємо відповідні рішення, спираючись на досвід спеціалістів.
Реалізація ідеї
Проводимо розробку мобільного додатку, тестуємо його на сумісність з різноманітними платформами та передаємо замовнику.
Подальший супровід
Надаємо всю необхідну технічну документацію та супроводжуємо готовий продукт у відповідності до вимог клієнта.

Найчастіші запитання клієнтів

Ми відкриті до діалогу і раді дати відповіді на ваші питання

Отримати консультацію
Від чого залежить вартість розробки мобільного додатка?
Вартість послуг розробки залежить, в першу чергу, від функціоналу додатку, необхідності підключення додаткових опцій (особистий кабінет, система CRM, платіжні сервіси), термінів реалізації тощо.
Які переваги мобільного додатка?
Мобільний додаток забезпечує стрімкий ріст клієнтської бази, оскільки на сьогодні понад 65 % користувачів отримують доступ до інтернету саме за допомогою смартфонів та планшетів. Також додатки більш гнучкі в плані регулярного оновлення, оскільки встановлення нової версії не потребує від користувача значної кількості дій.
Яку платформу краще використовувати?
Перед початком розробки ми проводимо аналіз потенційної користувацької бази замовника та визначаємо процентне співвідношення прихильників систем iOS та Android, що дає змогу оптимально розподілити зусилля нашої команди. Проте для максимальної ефективності ми рекомендуємо надавати перевагу крос-платформним рішенням. 
Що необхідно враховувати під час мобільної розробки?
Окрім суто технічних аспектів, таких як оптимізація, автономність роботи, швидкодія, варто враховувати зручність використання додатку, зрозумілість його інтерфейсу, безпеку з точки зору захисту персональних даних.

Пропонуємо Кращі рішення в галузі

Додайте пізнаваності і стилю вашому проєкту із використанням новітніх трендів дизайну