Розробка програмного забезпечення

Отримайте індивідуальні рішення для вашого бізнесу, скориставшись послугами повного циклу розробки програмних продуктів

Рішення для досягнення ваших цілей

Замовити проєкт

Перевірка бізнес-ідеї

Спеціалісти InProject HUB проаналізують ринок цифрових технологій на відповідність вашій клієнтській ніші. Ви отримаєте чіткі висновки про ефективність ідеї щодо ведення бізнесу і пропозиції стосовно її удосконалення для успішної реалізації проєкту.

Удосконалення продукту

Комп'ютерно-інтегровані технології і цифрова експертиза дозволять здійснити автоматизацію процесів для розширення потенціалу компанії, а також підвищення продуктивності її роботи. Вивільнені ресурси нададуть поштовх до більш стрімкого розвитку бізнесу.

Побудова моделі

Команда спеціалістів у сфері дослідно-конструкторських робіт надасть стратегічні проєктні рішення при розробці застосунків. Клієнт отримає унікальні пропозиції щодо використання інноваційних технологій для досягнення найкращого результату на нестабільному ринку.

Створення концепції

Досвідчені розробники у відповідності до аналізу діяльності компанії клієнта спроєктують рентабельне технологічне рішення, що задовольнить потреби бізнесу та допоможе дотриматись плану забезпечення його безперебійної діяльності.

Доставка програмного забезпечення

Фахівці, залучені до розробки, проведуть налагодження, перевірку працездатності й модифікації програмного забезпечення, щоб здійснити доставлення програмних продуктів по перевіреним інфраструктурним мережам. Це дозволить забезпечити послідовність процесу.

Зниження ризиків

Налаштування безперервної інтеграції продукту дозволить вам контролювати новий і змінений код часто та непомітно на кількох платформах одразу. Звітування дасть змогу завчасно виявити випадкові недоліки програмної екосистеми й негайно усунути їх для забезпечення ефективної роботи бізнесу.

Унікальний підхід, яким ми пишаємось

Команда InProject HUB з понад 200 досвідчених розробників програмного забезпечення адаптується під потреби бізнесу клієнта і розв’язання задач будь-якої складності. Спеціалісти бізнес-аналізу та діджитал-сфери сумлінно втілюють узгоджений з клієнтом задум для забезпечення успішності й життєздатності проєкту.

Втілюючи ідеї, що користуються попитом у кінцевого споживача, професійна команда InProject HUB здійснює цифрову трансформацію вашого бізнесу. Керуючись допомогою сучасних інноваційних технологій, таких як автоматизація, впровадження СRM-платформ, ERP-систем та DevOps-інженерії, ми створюємо масштабовані корпоративні продукти під ваші потреби та характеристики цільової аудиторії.

Дізнатись більше

процес, якого ми дотримуємось

Планування процесу
Аналізуємо вхідні дані, збираємо інформацію про наявний стан діяльності підприємства, діагностуємо слабкі місця компанії, надаємо варіанти вирішення бізнес-завдань.
Втілення концепції
Узгоджуємо найважливіші деталі із клієнтом та перебудовуємо бізнес-модель, тестуємо й доставляємо цифровий продукт в обумовлені терміни.
Підтримка і убезпечення проєкту
Консультуємо, здійснюємо тестові перевірки діджитал-продукту, сприяємо у стабілізації та розвитку бізнесу в мінливих ринкових станах.

Найчастіші запитання клієнтів

Ми відкриті до діалогу й раді дати відповіді на ваші питання

Отримати консультацію
Що таке цифрові консультації?
Діджитал-консалтинг — це відповідальність за присутність компанії в інтернеті, а саме створення сайтів, фірмового стилю, брендингу та просування на підставі трендів ринку. За допомогою цифрових консультацій власники бізнесу отримують чітке бачення того, на чому поставити акцент у продажах.
Наскільки важлива цифрова трансформація в консалтинговому бізнесі?
Цифрова трансформація забезпечує конкурентоспроможність у галузі. Вона сприяє оптимізації бізнес-процесів та підвищує ефективність проєктів, дозволяючи компаніям отримати перевагу у встановленій ніші.
Які є приклади цифрового консалтингу?
Цифровий консалтинг включає розширений список послуг, пов'язаних з віртуальним світом, а саме: консультування в галузі цифровій технології та інженерії, допомогу в пошуковій оптимізації, веб-дизайн і підтримку у соціальних мережах.
Що таке діджитал-стратегія?
Цифрова стратегія — це письмовий план, який уточнює потенціальні онлайн-цілі компанії та сприяє у запровадженні потрібних технологій і процесів для вирішення бізнес-задач.

Пропонуємо Кращі рішення в галузі

Заощадьте свій час для нових ідей, обираючи підтримку професіоналів у галузі