Створення професійного контенту

Підвищуйте показники вашого бізнесу за допомогою якісного текстового контенту

Ефективні сучасні рішення для популяризації продукту

Замовити проєкт

Визначення потенціалу бізнесу

Досвідчені SEO-спеціалісти та контент-маркетологи проаналізують нішу, у якій працює бізнес, та визначать пріоритетні напрямки і типи необхідного контенту для розвитку компанії.

Розробка контент-плану

Провідні спеціалісти у галузі створення контенту сформують чіткий план, який допоможе підвищити конверсію вашого сайту та сприятиме стабільному росту цільової аудиторії.

Копірайтинг та рерайт

Професійні автори у різних галузях створення контенту та із досвідом роботи на популярні тематики нададуть SEO- та SMM-адаптовані тексти під потреби вашого бізнесу.

Формування карток товарів

Фахівці створять привабливі описи товарів чи послуг, які пропонує ваша компанія, включно із обробкою зображень на будь-якій платформі CMS, а також проведуть редагування карток наявних товарів.

Наповнення сайту під ключ

Команда копірайтерів, SEO-спеціалістів та контент-менеджерів розробить повний пакет рішень для вашого цифрового продукту із урахуванням його просування одразу у кількох пошукових системах.

Створення рекламних текстів

SMM-, PR-менеджери та креативні копірайтери розроблять унікальні рекламні кампанії, включно із постерами, банерами і презентаціями для підвищення показників вашого бізнесу.

Досвід і практика, якими ми пишаємось

В InProject HUB цінують час та ресурси клієнта, тому пропонують індивідуальні рішення для наповнення веб-ресурсів актуальним контентом, здатним у досить короткий термін привернути увагу користувачів до бренду та утримати її на довготривалий період.

Спеціалісти з багаторічним досвідом роботи у галузі копірайтингу та менеджери із сучасним баченням і знанням передових технологій працюють над створенням якісної текстової, фото- та відеопродукції, здатної популяризувати товар чи послугу на ринку. Фахівці дотримуються термінів виконання робіт, стандартів якості, а також авторського права, враховуючи побажання клієнта.

Дізнатись більше

Як відбувається процес

Розробка стратегії
Проводимо аналіз роботи конкурентів, здійснюємо збір даних для контент-планування та підвищення цінності бренду.
Створення контенту
При погодженні з клієнтом розробляємо моделі і необхідні макети, на основі яких в обумовлені терміни надаємо професійний контент.
Контроль конверсії
Протягом обумовленого з клієнтом періоду аналізуємо показники відвідуваності сайту та проводимо консультації щодо їх стабільного росту.

Найчастіші запитання клієнтів

Ми відкриті до діалогу і раді дати відповіді на ваші питання

Отримати консультацію
Що таке професійний автор контенту?
Автор професійного контенту наповнює текстовим вмістом веб-ресурси для різних клієнтів і галузей. Це означає, що він повинен мати широке бачення, дуже добре задокументувати свої роботи, бути ознайомленим з різними типами контенту у десятках галузей.
Наскільки важливий контент для сайту?
Найважливішою причиною розміщення привабливого вмісту на веб-сайті є інформування відвідувачів сайту та популяризація продукції, яку він представляє. Мета професійного контенту полягає у тому, щоб користувач дізнався, що таке ваш бізнес та яку користь споживач може отримати від ваших пропозицій.
Які є типи написання контенту?
Існує безліч типів контент-продукції, основними з яких являються повідомлення в блозі, копірайтинг сайтів, пости в соціальних мережах, рекламні/комерційні тексти, технічне письмо, посібники користувача/документація, електронні книги та офіційні документи, UX-контент.
Навіщо потрібні професійні автори контенту?
Професійні автори контенту оптимізують контент для пошукових систем, допомагають веб-сайту закріпитися у топ-видачі Google та інших пошукових системах. Послідовне створення контенту є одним із найпопулярніших і ефективних способів підвищення SEO (пошукової оптимізації) та просування продукту.

Розкажіть про свій продукт мовою професійного контенту

Надайте своєму веб-ресурсу унікальності і популярності завдяки якісному контент-наповненню