Дизайн діджитал-продуктів

Отримайте унікальні рішення та цікаві концепції для розвитку вашого бізнесу

Сучасні рішення для діджитал- продуктів

Замовити проєкт

Оцінка потреб споживача

На основі дієвої технології аналізу цільової аудиторії спеціалісти InProject HUB визначать, який формат дизайну найбільше здатний розкрити суть вашого продукту та донести його цінність до клієнтів.

Промо діджитал-продукту

У тісній кооперації зі спеціалістами маркетингу дизайнери розроблять концептуальні моделі та ідеї рекламних кампаній для просування вашого бренду на ринку.

Візуальний дизайн для веб-сайту

Фахівці зі знанням трендів та досвідом у дизайн-розробці зручних веб-ресурсів представлять унікальні рішення для сучасного вигляду цифрового продукту, які зможуть в рази підвищити показники продажів.

Адаптація під мобільні додатки

У відповідності з обраним стилем і форматом основного сайту дизайнери розроблять зручний і функціональний візуал для смартфонів та планшетів, щоб розширити коло споживачів вашого продукту.

Розробка концепції та бренду

Зібравши основну інформацію про продукт і вимоги ринку UI та UX дизайнери змоделюють кращий варіант постановки функціоналу, підберуть ідеальні кольори, форми та айдентику сайту.

Чому слід замовити дизайн діджитал-продукту в InProject HUB

В InProject HUB проєктують логічну та практичну структуру веб-ресурсу, продумуючи найбільш зручні рішення для власника цифрового продукту та користувача. Спираючись на досвід у галузі діджитал-технологій, спеціалісти компанії реалізовують ідеї, які дозволяють у скорочені терміни підвищити показники бізнесу.

Спеціалісти компанії також враховують побажання клієнта, доповнюючи проєкт оригінальними зображеннями чи фото. Індивідуальні дизайнерські рішення сприяють тому, що продукт виділяється на тлі конкурентів і запам’ятовується споживачам.

Дізнатись більше

Як це працює

Створення концепції
Аналіз ринку, створення портрету споживача, генерація ідей для дизайну, підбір варіантів макету, погодження запропонованої моделі клієнтом.
Реалізація ідеї
Розробка діджитал-продукту із поєднанням графічного дизайну та взаємодії із користувачем відповідно до принципу “Don’t make me think”.
Передача прототипу
Точні специфікації щодо розмірів, вибору типографіки та інших дизайнерських рішень надаються інженерам для кодування.

Найчастіші запитання клієнтів

Ми відкриті до діалогу і раді дати відповіді на ваші питання

Отримати консультацію
Що таке дизайн діджитал-продуктів?
Дизайн цифрових продуктів — це процес створення інноваційних технічних рішень, які відповідають вимогам, бажанням або пріоритетам споживачів. Він передбачає поглиблене сприйняття цільової аудиторії для отримання бажаного результату при застосуванні цифрового продукту.
Яке значення має дизайн сайту?
Якісно розроблений веб-сайт допомагає справити гарне враження на користувачів, сприяє у залученні потенційних клієнтів і підвищенні конверсії. Також дизайн забезпечує ефективну взаємодію з користувачем, дозволяє відвідувачам веб-сайту отримати доступ до усіх функціоналів і популяризує продукт.
Як дизайн впливає на веб-сайт?
Хороший цифровий дизайн підвищує сайт у рейтингу пошукової системи, що безпосередньо впливає на прибутки бізнесу. Окрім того, добре розроблений веб-сайт демонструватиме надійність і професіоналізм компанії, що зрештою змусить відвідувачів довіряти представленому бренду.
Як довго триває процес розробки дизайну?
Орієнтовно етап проєктування зазвичай займає близько чотирьох місяців для малих проєктів і близько п’яти місяців для середніх. Приблизно 1–2 тижні витрачається на попереднє погодження проєкту з клієнтом.

Пропонуємо Кращі рішення в галузі

Додайте пізнаваності і стилю вашому проєкту із використанням новітніх трендів дизайну