brand-circle

Розшукуємо:
Senior Full Stack Developer (nodejs, react)

Вимоги:

 • Необхідний стек технологій. Front-side: reactjs, redux. Back-side: nodejs, express. DB: досвід з mongodb, SQL бази, dynamodb. Неодмінний досвід: docker, k8s. Досвід роботи з чергами: sqs/rabbitmq, AWS S3. Обов’язковий практичний досвід із CQRS, патернами проєктування, написанням юніт та інтеграційних тестів. Event sourcing та DDD – будуть плюсом. Досвід роботи з Typescript/flow.
 • Вкрай бажаний lead-досвід у розробці/підтримці CRM-систем. Як альтернатива підійде твердий досвід у фінтех/e-commerce доменах (робота з адмін-панелями, ERP/CRM) Досвід у: прийнятті та розробці архітектурних рішень, формуванні команди, складання плану робіт, code review. Менторство та онбординг команди.

Буде перевагою:

Знання php, досвід роботм з VOIP, досвід роботи з asterisk.

Задачі та обов`язки:

 • глибокий аналіз вихідного продукту, пошук проблемних зон у коді/архітектурі/підходах. Складання плану рефакторингу, релізів, code review;
 • формування команди, менторство та онбординг. Участь у складанні плану робіт, естімейт, контроль розробки, code review. Періодична комунікація із верхньорівневими внутрішніми замовниками.

Відгукнись на вакансію

Cтань успішним професіоналом разом з нами


  Кращі умови для вашого розвитку

  Учасники нашої дружньої команди забезпечені необхідним обладнанням і атмосферою для комфортної та продуктивної праці, гнучким робочим графіком, тритижневою відпусткою і додатковими вихідними днями. Кожен співробітник може сподіватися на заохочення за вчасно і старанно виконані завдання.
  Конкурентна зарплата
  Оплачувані відпустки
  Зручний графік роботи

  Що пропонує компанія

  В InProject HUB фахівці з різних галузей діджитал-сфери та інші спеціалісти отримують професійний розвиток, удосконалення навичок, ініціативи корпоративного визнання.

  Для працівників компанії доступні безоплатні мовні курси, семінари й тренінги, впроваджені програми лідерства та нагородження за сумлінну роботу.

  Надіслати резюме
  1
  перегляд зарплати на рік
  8
  освітніх курсів за напрямками
  130
  годин лекцій по спеціальності
  21
  день відпустки на рік

  Відгукнись на вакансію

  Стань успішним професіоналом разом з нами